Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hokejbal - sport s oranžovým míčkem

Kde se vzal hokejbal ?

Hokejbal je příkladem sportu, který vzniká daleko dříve na ulicích, než je pojmenován v nějaké kanceláři. Na úplných začátcích tohoto sportu byly skupinky dětí pobíhajících po betonu nebo asfaltu mezi paneláky s tenisákem  naplněný vodou či mlékem.
Současný hokejbal je kolektivní hra, která vychází z pravidel ledního hokeje,  ale uchovává si jednoduchost té sídlištní podoby a tím i jednoznačnou dostupnost. Hokejbal může tedy hrát téměř okamžitě každý, kdo má rád lední hokej a sport jako takový. Právě pro svoji dostupnost má hokejbal potencionál stát se nejmasovějším sportem z takzvané hokejové rodiny, kterou tvoří společně s ledním, in-line hokejem a pozemním hokejem.

Hledáte sport pro dceru nebo syna? Chcete, aby se Vaše dítě bavilo a poznalo nové kamarády? Chcete, aby se Vaše dítě naučilo principům fair-play a práci v kolektivu? Chcete, aby Vaše dítě sportovalo na „čerstvém vzduchu“ a nebylo zavřené v hale nebo tělocvičně?

Kvalifikovaní trenéři s profesionálním přístupem, kamarádským a sportovním duchem jsou připraveni se o Vaše dítě postarat.

Hokejbal hrají i dívky

Kdy a kde nás najdete


Přijďte na náš trénink na hokejbalové hřiště na letním cvičišti za Májem.
Na první seznámení potřebujete jen vhodné sportovní oblečení a obuv. Ostatní potřebné vybavení vám rádi zapůjčíme. Dětem se budou věnovat školení trenéři s odpovídající licencí. Pokud vás hokejbal zaujme a budete chtít, aby se mu vaše děti věnovaly i nadále, nabízíme vám pro začátek nákup potřebného vybavení za zvýhodněné ceny.

Hokejbal je zábava pro všechny

Základní úlohou a posláním našeho klubu je radost a zábava a hokejbal je pro nás nástroj, jak toho docílit. Jde nám o to, abychom k hokejbalu přivedli co nejvíce dětí všech věkových kategorií a především, aby jich co nejvíce u tohoto sportu vydrželo. Snažíme se u dětí vytvořit správné návyky, ať už sportovní či společenské. Chceme děti naučit nejenom správnou techniku pohybu, práci s hokejkou, přihrávku a střelbu, ale snažíme se, aby hokejbal byl především hrou, a zábavnou formou vychovávat mladé sportovce pro život, učit je vyhrávat, ale také vyrovnat se s prohrou, tedy to, co běžný život přináší.

Co dalšího vám můžeme nabídnout ?

Společným přístupem a úsilím trenérů a dalších činovníků klubu HBC Tygři Mladá Boleslav i samotných hráčů a jejich rodičů se snažíme naplnit základní principy kolektivní hry, tedy soutěživost, radost, respekt jednoho k druhému. Upřednostňujeme hru a zábavu před výsledky, klademe důraz na využití času v zápasech pro výuku a výchovu. To samozřejmě neznamená, že nechceme vyhrát a vyhrávat, jen to není naší prioritou. Všem dětem přinese sportování ohromné zkušenosti do života a to je to nejcennější, co od nás mohou získat. Snažíme se dělat naše tréninky pestré a zábavné ve formě různých her, které jsou přirozeným způsobem pro učení a rozvoj dětí. Spontánní řešení herních situací napomáhá k objevování neprozkoumaného. Kromě toho jsou skupinové hry efektivním využitím tréninkového času, protože probouzejí ve všech účastnících aktivitu a touhu se zlepšovat. Hlavním posláním klubu HBC Tygři Mladá Boleslav je především zábava a radost dětí při této dynamické kolektivní hře. V průběhu celého školního roku tak děti mají jedinečnou možnost zábavnou formou rozvíjet své motorické dovednosti, herní strategii, týmového ducha a smysl pro fair-play.

HBC Tygři Mladá Boleslav

Utkání
Muži A | neděle 28.06.2020, 18:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
5:4 pp ()
 
Muži A | neděle 20.09.2020, 14:00
HBC Kladno B - HBC Tygři Mladá Boleslav
6:8 (3:1, 1:1, 2:6)
 
Muži A | sobota 26.09.2020, 16:30
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Kelti 2008
3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
 
Muži A | pondělí 28.09.2020, 14:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hradec Králové 1988 B
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
 
Muži A | sobota 03.10.2020, 13:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Hostivař B
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
 
Muži A | sobota 29.05.2021, 15:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HC Red Wings Mladá Boleslav
7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
 
Aktuální články
Letní pohár odstartovali Tygři výhrou v derby

Ml. Boleslav - Po dlouhém herním suchu jsou Tygři zpět v akci! Další sezóna díky striktním vládním opatřením protekla boleslavskému...

 
Tygři doma brali všechny body po souboji s Hostivaří B

Mladá Boleslav - Po vyřazení rezervy extraligového Hradce Králové v prvním kole Českého poháru přivítali Tygři ve městě automobilů...

 
Tygři postoupili v poháru přes rezervu extraligového Hradce Králové

Mladá Boleslav - První kolo Českého poháru, který se letos hraje znovu v původním vyřazovacím celorepublikovém formátu, zvládli Tygři...

 
Kelti oplatili Tygrům porážku z finále Letního poháru
 
Skvělý obrat na Kladně řídili bratři Lhotové
 
Tygři bez porážky vyhráli turnaj o primátora města Liberec
 
Muži potvrdili letošní dominanci vítězstvím v Letním poháru
 
Boleslav doma zničila třetí tým tabulky 10:3
 
Z Kladna se dvěma body, výhru řídil hattrickem Tomáš Lhota
 
Tygří přípravka nenašla v Kralupech přemožitele
 
 
© eSports s.r.o. & HBC Tygři Mladá Boleslav - kontakt: info@tygri-mb.cz RSS