Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Autobusový zájezd tygříků

05.12.2019 | Jiří Souček

Na den 30. výročí sametové revoluce vyrazila minipřípravka na poslední turnaj ve venkovním prostředí do Kladna. Listopadové počasí bylo hokejbalu nadmíru přiznivé a teplé a slunečné počasí lákalo ke sportování venku. Navíc se tygříci vydali do Kladna všichni společně autobusem a pro většinu to byl vůbec první autobusový zájezd za sportem a hokejbalem vůbec.

Kromě velkého množství fanoušků, které nám vytvořilo domácí atmosféru, jsme do Kladna opět přivezli dva týmy. Poměrně velkou obavu ze soupeřů setřásl hned na úvod „mladší“ bílý tým v utkání s Hostivaří. Bezchybná práce brankářky a semknutí týmu kladlo soupeřovi překvapivě velký odpor. Ve svém druhém utkání tygři navázali na svůj předchozí výkon a hned na úvod pražské Rebely zaskočili dvěma brankami. Bohužel poté se soupeř dokázal vrátit do hry a góly do odkryté branky začal navyšovat skóre. Přesto konečný výsledek 4:8 rozhodně neodpovídal poměrům na hřišti. 

V nadstavbové části nás čekal domácí tým Kladna, kupa neproměněných šancí na naší straně a notná dávka štěstí na straně druhé, znamenala konečné, pro tygry smutné, fotbalové skóre 0:1. Inu když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Poslední zápas s Kertem Praha už byl „o vůli“, ale výkonem zřejmě nejlepší a nejnapínavější. Tygři bojovali až do samotného konce a nešťastná chybička v závěru znamenala namísto konečné remízy, prohru o dvě branky. Každopádně tým velmi mile překvapil.

Černý tým se na úvod utkal s pořadatelským Kladnem, který vcelku bezproblémově přehrál. Druhý tým, Kert Praha už byl větším protivníkem a přes půl zápasu také vyrovnaným soupeřem. V druhé polovině utkání to tam tygrům už začalo padat, ale konečný výsledek 6:2 byl pro Kert až příliš krutý. Po dvou úvodních výhrách čekal tygry v nadstavbě neporažený tým z druhé skupiny, HBC Hostivař a drama jak se patří k tomu. Branky přibývaly na obou stranách a konečný ukazatel se zastavil na hodnotě 7:5 pro tygry.

Posledním zápasem sehrál černý tým s Rebelama z Prahy. Průběh zápasu byl podobný jejich prvnímu zápasu s našim bílým týmem. Pouze se vyměnily role. Rebelům se podařilo tygry hned na úvod zaskočit brankou a do konce první třetiny držel našeho soupeře „ve hře“ velmi dobře chytající brankář. Pak se již začal černý tým střelecky prosazovat a ve finále se podařilo „pomstít“.

 
Utkání
Muži A | Neděle 17.11.2019, 17:30
Jungle Fever Kladno - HBC Tygři Mladá Boleslav
3:4 pp (3:0, 0:3, 0:0 - 0:1)
 
Muži A | Sobota 23.11.2019, 10:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - Rafani Praha
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
 
Muži A | Neděle 01.03.2020, 13:30
HBC Kladno B - HBC Tygři Mladá Boleslav
 
Muži A | Sobota 07.03.2020, 10:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Nové Strašecí
 
Junioři | Neděle 24.11.2019, 11:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - SK Hokejbal Letohrad
4:2 (0:1,1:1,3:1)
 
Junioři | Neděle 01.03.2020, 10:00
HBC Tygři Mladá Boleslav - HBC Enviform Třinec
 
Aktuální články
Tygří přípravka nenašla v Kralupech přemožitele

Sobota s magickým datem 22. 2. 2020 přinesla tygří přípravce čtyři vítězství v prvním letošním turnaji, který se konal v kralupské...

 
Statistické shrnutí podzimu sezóny 2019/2020

Ml. Boleslav - Do startu jarní části soutěže zbývá stále ještě necelý měsíc. Zatímco se hráči připravují, je čas trochu bilancovat...

 
Tygři zakončili herní rok vítězně a přezimují první

Ml. Boleslav - Poslední podzimní utkání bylo zároveň tím doposud nejdůležitějším. Poslední listopadové sobotní dopoledne jako soupeře...

 
Nejmladší tygříci vyrazili na východ
 
Přípravka ukončila rok 2019 v Kralupech nad Vltavou
 
Tygři stáhli tříbrankové manko a Jungle porazili v prodloužení
 
Listopadové turnaje přípravky a minipřípravky
 
Domácí pevnost odolala i proti rezervě Kova
 
Střelecké hody proti Třebízi přinesly další tři body do tabulky
 
Z Berouna se Mladoboleslavští vracejí s klidnou výhrou
 
 
HBC Tygři Mladá Boleslav - kontakt: info@tygri-mb.cz RSS